Ana SayfaGüzel SözlerPolis Haftası Sözleri

Polis Haftası Sözleri

Polis Haftası Sözleri

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Görev yapmakta olan Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor; 177. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise minnetle anıyorum.

Halk için gece gündüz çalışmayı sürdüren, güven ve huzuru tesis eden, ihtiyaç duyduğumuz her anımızda yanımızda olan emektar polislerimize teşekkür eder, polis haftalarını en içten dileklerimle kutlarım.

Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkında, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız.

Yatağımızda rahat uyuyalım diye canını feda eden tüm şehit polislerimizi rahmetle anıyorum. Polis haftasında tüm polislerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Devletimizin emrinde, milletimizin gönlünde; hırsızın teröristin, kaçakçının uyuşturucu satıcısının ensesinde; trafikte nöbette, geceye huzur veren o düdük sesindeyiz. Her gün yeni başarılara imza atan teşkilatın 177. Yaşı kutlu olsun.

Polis haftanızı kutlar, kazasız, belasız görevler dilerim.

Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yılı kutlu olsun. Başta hendeklerde ve 15 Temmuz gecesi Gölbaşı Özel Harekâtta şehit düşen kahramanlarımız olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Gazilerimize de şifalar diliyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri basında şehit düşmüş kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, Polis Teşkilatımızın 177. yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Başta Şehit ve Gazi Polislerimiz olmak üzere; Görevini layıkıyla yerine getiren bütün polislerimizin, canla başla, canını dişine takıp uykudan ve hayatından feragat eden emniyet güçlerinin polis haftasını kutlarız. Türk Polis Teşkilatı 177. yaşında.

10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 177. yıldönümünü kutlarken; teşkilata bugüne kadar emek vermiş ve vermekte olan tüm polislerimize saygılarımı sunuyor, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum.

Polis Haftası Mesajları

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Polisler bacılarımız, abilerimiz veya kardeşlerimizdir. Huzur ve güvenlik için toplumda görev yaparlar.

Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna Canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına da, Allah’tan rahmet, onların Yakınlarına da, halen görev başında bulunan Polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve Saygılarımı sunuyorum.

Tarih bu milleti hep büyük harflerle yazdı, silmek kimin haddine! Polis haftası kutlu olsun.

Polis haftanızı kutlarım, ellerinizden öperim, Saygılar sunarım.

Toplum güvenliğinin en temel öğesi polistir. Türk Polis Teşkilatının 176.yılı kutlu olsun!

Güvenlik ve asayişi sağlamak için, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun…

Gece rahat bir şekilde yürüyebiliyorsam polisler sayesinde. Milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin, Polis Haftası kutlu olsun!

Polis demokratik düzenin kararlı koruyucusudur. Türk Polis Teşkilatının 176.yılı kutlu olsun!

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan Polislerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakârlık, sabır ve cesarete hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve Selamlarımı iletiyorum.

Polisler canımızı ve namusumu koruyabileceği en değerli emniyet güçleridir.

Allah’ım! Alnı secdede duranlar hatırına, Kâbe’de ağlayan göz hatırına, Hz. Muhammed (S.A.V) kokulu gül hatırına! Sen tüm polislerimizi koru. Polis haftanız kutlu olsun…

Tüm emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyor; görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, görevleri başında olan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Polis, kanun adamıdır Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat edilmelidir. Polis haftanız kutlu olsun…

Ülkesi güvende olsun diye kendi canını hiçe sayan büyük kahramanlarımız polis haftanız kutlu olsun…

Bu güzide büyük ailenin mensupları, sizler ile gurur duyuyoruz, Polis Haftanız kutlu olsun!

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Karaman’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına teşekkürlerimi sunarım.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun!

Like
Love
Care
Haha
Wow
Sad
Angry
KitapDiyarı
KitapDiyarı
İnsan her şeyi anlatamaz, zaten kelimeler de her şeyi anlatmaya yetmez.

BENZER KONULAR

YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Sosyal Medya

789BeğenenlerBeğen
4,118TakipçilerTakip Et
21TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
54AboneAbone Ol

Günün Kitabı

Editör Seçimleri

Popüler Konular

Son Konular