Yardım

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Nasıl üye olabilirim?

Sitemize üye olmak için, Kayıt Ol butonunu tıklayarak önünüze çıkan formu doldurup, mailinize gelen linki onayınızla aktif olacaktır. 

Şifremi nasıl değişirim?

Şifrenizi değiştirmek için, giriş yaptığınız bölümden profilinize tıklayarak, hesap ayarları ve ardından şifre değiştir bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar olabilir miyim?

Evet olabilirsiniz. Ancak yapmış olduğunuz paylaşımların sayısı en az 10 adet olmalıdır. Bu paylaşımlar editörler tarafından incelenir ve gözden geçirilir. Daha sonra sizlere bilgi mesajı atılır ve yazarlığınız onaylanır.

Editör olabilir miyim?

Editör olabilmek için iletişim kutusunda bulunan formu doldurup bizlerle iletişime geçmeniz gerekecektir. Ancak öncelikle bilinmesi gereken kuralımız; editörlerimizin deneyim ve tecrübeleri göz önünde bulundurup doğru ve bilgi niteliğindeki içerik paylaşımlarını ve takiplerini sağlamaları gerekmektedir.

Paylaşım yapmak için Editör veya Yazar mı olmalıyım?

Sitemizde üyelik işlemini gerçekleştirmiş olan her kullanıcımız, okuduğu kitapların özetlerini veya bu kitaplarla ilgili yorumlarını paylaşabilir. Ancak bunlar editörlerin onaylarından sonra yayımlanmaya başlayacaktır.

Kitap özetlerini nasıl yazıyorsunuz?

Editör ve yazarlarımız tarafından hazırlanan özetler, okunan kitaplar neticesinde hazırlanılır ve paylaşımlar da bu doğrultuda yapılır. Tamamen özgün bir şekilde yazılan özetlerin, sizlere fayda ve bilgi sağlayabilmesi için ve her bireyi tam anlamı ile okumaya teşvik etmek amacı ile yazıldığını da belirtiriz.

Eklemiş olduğum içerikleri düzenleyebilir miyim?

Evet eklediğiniz içerikleri düzenleyebilir ve hatta silebilirsiniz. Bu işlem için tekrardan profilinize giriş yaparak içerik ekle, içerik düzenle veya sil seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yazmış olduğum yorumları silebilir miyim?

Yapılan her yorum kullanıcının kendi profilinde gözükmektedir. Silinebilir ya da tekrar düzenlenebilir.

Profilim herkes tarafından görülüyor mu?

Profiliniz sitemizi ziyaret eden her kullanıcı görebilir. Ancak sizler bu kullanıcıların profilinizi görmesini istemiyorsanız bunu profil ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.