Ana Sayfa Kitap Bağışı

Kitap Bağışı

Bağış Yapabileceğiniz Adresler

Merhabalar.

Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. Adana’nın Seyhan ilçesi Akkapı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürüyüm. Okulumuzun Adana’nın kenar mahallelerinde yer alan dezavantajı aile profillerine sahip çoğunlukla sos yo-ekonomik yapısı düşük seviyeli çocukların bulunduğu problemi bir bölgede yer almaktadır.

Hayatımız hep bir koşturmaca ile geçerken adımlarımızı hep bir yerlere, birilerine yetişmek için atıyoruz. Hayatın bu koşturmacasından çıktığımızda bir bakıyoruz ki sadece koşarak bizim kadar şanslı olmayan birileri de var bu hayata… Bu güzel ülkede ne kadarda çok sıkıntılar yaşadık. Özelikle son dönemlerde topluca yaşadığımız sıkıntıları satırlara anlatmak imkânsız. Bu sıkıntıların temelinde eğitimsizlik yatmaktadır. Bizlerde yeni nesillerin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlayarak gelecekte toplumca çok daha rahat yaşam süreceğimize inanıyoruz. Onların sadece eğitimli değil, sosyal ve ruhsal gelişimini tamamlamış bireyler olarak yetişmeleri için hep birlikte elbirliği ile çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak ve bu konuda desteklemek için üniversiteye daha iyi hazırlamalarını sağlamak için okul kütüphanesine edebi ve tarihi kitaplara, öğrencilerimiz için de üniversite hazırlık kitaplarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Geleceğimiz için en çokta çocuklarımız büyüdüğünde bu ülkenin geleceği için bir şeyler yaptığımızı gururla anlatabilmek, onlara hak ettikleri yaşamı sağlayabilmek için sizlerden destek bekliyoruz.

Şimdiden desteğinize ve ilginize teşekkür ederiz.

Fazıl AŞÇIOĞLU

Okul Müdürü

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Akkapı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Akkapı Mah. 121.49 Sk. No: 35 Seyhan / ADANA

Okul e-mail: 868406@meb.k12.tr

Kişisel e-mail: f.ascioglu_01@hotmail.com

Tel: 0322 361 68 48

GSM: 0537 945 48 76

Merhabalar.

Ben Antalya Manavgat Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeniyim. Öğrencilerimin daha fazla kitapla tanışabilmesi, farklı dünyaları keşfedebilmesi için sizden ortaokul seviyesine uygun hikâye kitapları talep ediyorum. Öğrencilerim adına bu talebimize karşılık verirseniz çok mutlu olurum.

Uğur Bozyel

Fen Bilimleri Öğretmeni

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yayla Mahallesi Barbaros Caddesi No:8/5 Manavgat/ Antalya

Okul: Antalya Manavgat Atatürk Ortaokulu

Okul e-mail: 01fenciugur80@gmail.com

Kişisel e-mail: ataturkortaokulu72020@gmail.com

GSM: 05448773085