Ana SayfaMisafir YazılarıLondra’dan Sevgilerle

Londra’dan Sevgilerle

Londra’dan Sevgilerle – Sarah Jio

Tür:Roman
Yazar:Sarah Jio
Yayınlanma Tarihi:2022
Yayınevi:Epsilon Yayınevi
Karakterler

Valentina: Zorlu bir yaşamı olan romanımızın ana karakteridir. Yıllardır görmediği annesinin ölümü üzerine ona miras kalan kitapevine sahip çıkmaya çalışır.

Konusu

Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında kalbini yepyeni bir şehre açan, kayıplarını, acılarını ve bozulan evliliğini sona erdiren Valentina’nın umut dolu hikâyesi konu ediniyor.

Londra’dan Sevgilerle Özeti

Valentina zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışıyor. Valentina, yıllardır görmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi adında bir kitapçı bıraktığını öğrenir. Böylece Amerika’dan İngiltere’ye bir yolculuğa çıkar.

Çocukluğundan beri gerçek bir kitap aşığı olan Valentina, Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitapçıyı görür görmez bu muhteşem yere âşık olur. İçeri giren herkesin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina henüz bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ancak kitapçının ağır bir vergi borcu vardır ve Valentina, annesinin mirasını yaşatmakla satmak arasında karar vermelidir.

Bu zorlu ve mücadeleci hikâyeyi keyifle okumanızı dilerim.

Londra’dan Sevgilerle – Kitap Açıklaması

“Nasıl ki nergisler her bahar donmuş topraktan kendilerini gösterebiliyorsa ben de acıma dayanabilirdim.”

Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, yıllardır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.

Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina henüz bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu vardır ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak arasında bir karar vermek zorundadır.

Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini yepyeni bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin umut dolu hikâyesi…

(Tanıtım Bülteninden)

Gönderen: Semiha Temiz

Like
Love
Care
Haha
Wow
Sad
Angry
Misafir Yazıları
Misafir Yazıları
Bir kitabın ne kadar okuyucusu varsa o kadar değişik çeşidi var demektir.

BENZER KONULAR

YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Sosyal Medya

789BeğenenlerBeğen
4,256TakipçilerTakip Et
21TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
55AboneAbone Ol

Günün Kitabı

Editör Seçimleri

Popüler Konular

Son Konular