Ana SayfaGüzel SözlerEvlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile.

Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim.

Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara.

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Ben sana her zaman senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım…

Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim…

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Güneş doğmayı unutabilir, sabah olmayı, yağmur yağmayı ama ben seni asla. Çiçekler açmayı unutabilir, kuşlar uçmayı, baharlar gelmeyi ama ben seni asla. Evlilik yıldönümünde seni öpüyorum bir tanem.

Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir.

Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli.

Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana.

Seni bağırabilsem seni, dipsiz kuyulara. Akan yıldıza.

Evliliğimiz daha nice nice yıllara kadar sürsün bir tanem.

Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi…

Seni hayat arkadaşım, yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım, sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Bütün hayallerimin başrolü, kadınım… Kalbini bana açtığın için, sesinle günümü başlattığın için, gülüşünle yaşama bağladığın için teşekkür ederim…

Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, nice mutlu yıllarımız için.

Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

Seni çok seviyorum karıcığım, nice evlilik yıldönümlerine.

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum.

Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

Sana yüzlerce anlam yükledim: aynı anda koca bir kadın, ufacık çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu anne, vefakâr abla, güldüren kardeş, tatlı bir sevgili, bir tanecik dost ve harika bir eşsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

Mükemmel bir eş aramak için tüm evreni dolaşabilseydim bile, asla senin gibi birini bulamazdım. Hayatıma girdiğin günden beri dünyanın en mutlu insanı benim. Seni çok seviyorum canım eşim, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Sana ilk gördüğüm an aşık oldum ve evlendiğimiz zaman aşkımı zirvede yaşadım. Sana daha fazla aşık olmanın mümkün olmadığını düşünüyordum ama aşkım her gün daha da büyüdü. Seni bugün, yarın ve her zaman seveceğim. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Hayatın iniş ve çıkışlarında beraber olmak bana takım çalışması öğretti, birbirimizin alışkanlıklarına karşı hoşgörümüz bana sabırlı olmayı öğretti ve krizlerimiz sırasında birbirimize olan desteğimiz bana dayanışmayı öğretti. Bana bildiğim her şeyi öğreten kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Hayatımda istediğim tek şey senin varlığın. Duygularımı her zaman ifade edemeyebilirim ama gözlerime bakarsan, orada sadece sevgi, saygı ve özen dolu bir okyanus görebilirsin. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Bir gün hayatınıza biri girer ve o an hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olduğunuzu hissedersiniz. İşte bunun adı aşk. Ben seni gördüğüm o an mutluluğun ne anlama geldiğini öğrendim.

Gökyüzünde birçok yıldız var ama gözüne sadece bir tanesi güzel gelir. Aşk ta bunun gibidir. Çevrende birçok insan vardır ama sen sadece bir tanesine âşık olursun.

Aşk sadece gülümsemek değildir. Mutlu olacağını düşünüp, huzura erişmek değildir. Keder dediğinde bulaşır aşka ama aşk ne kadar güçlü ise bu kadar kolay dağıtılır keder rüzgârı.

Sen sanıyorsun ki hayatımda bir sen varsın. Bir tek seni sevdim. Hayır hayır ben bir tek seni değil senin bana verdiğin gül yüzlü bebeğimizi de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni o kadar çok seviyorum ki sana aşkımı anlatacak kadar güçlü bir kelime bulamıyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen bahar isen ben senin yeşerttiğin çiçeğim. Sen güneş isen ben senin büyüttüğün meyveyim. Sen aşk isen ben sana aşık olan deli divaneyim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Like
Love
Care
Haha
Wow
Sad
Angry
KitapDiyarı
KitapDiyarı
İnsan her şeyi anlatamaz, zaten kelimeler de her şeyi anlatmaya yetmez.

BENZER KONULAR

YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Sosyal Medya

793BeğenenlerBeğen
4,484TakipçilerTakip Et
21TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
55AboneAbone Ol

Günün Kitabı

Editör Seçimleri

Popüler Konular

Son Konular